About half the class signed up for it. At a cost of something like $399 for a 60 day supply. Mind you, this doesn't replace your entire diet. Just part of it. If I am going to overpay to ingest something, I want it to be lattes. Others might prefer something alcoholic.
Load.
Of.
Crap.